foto albumy
foto wydruki
Fotowydruki na Facebooku

O firmie

wydruki i skanowanieWitamy w serwisie internetowym FotoWydruki.com należącym do firmy Ubrana Studio.

Chcielibyśmy aby Państwa fotografie prezentowały się tak, jak na to zasługują, dlatego oferujemy kompleksową produkcję: skanowanie, drukowanie, laminowanie i naklejanie na różne podłoża (pcv, dibond , pianki foam-x oraz kapa) jak również oprawiamy w ramy i passe partout m.in. firmy NIELSEN. Jesteśmy do Państwa usług począwszy od pojedynczych wydruków, a skończywszy na kompleksowej produkcji wystaw fotograficznych. Na przestrzeni ostatnich kilku lat działalności naszej firmy zaufało nam z sukcesem bardzo wielu autorów.

FotoWydruki.com korzysta z technologii druku Epson Ultrachrome HDR na najlepszych papierach i podłożach uznanych firm ILFORD, HARMAN oraz HAHNEMUHLE (w tym na trwałych podłożach barytowych) a dzięki sprawnemu softproofingowi pełna kontrola nad obrazem jest możliwa juz na poziomie prawidłowo skalibrowanego monitora (EIZO). Dzięki temu możemy zagwarantować efekt końcowy zgodny z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów.

Specjalnie dla nich oferujemy wydruki certyfikowane HAHNEMUHLE. Każda kopia takiego wydruku jest oznakowana indywidualnym hologramem z numerem seryjnym odbitki. Hologram o tym samym numerze znajduje się na certyfikacie zawierającym dane autora, informacje o technice druku, tytuł i ilość kopii w serii (nakład).

W ramach oferty Ubrana Studio wykonujemy również retusz komputerowy zdjęć i skład DTP a także profesjonalne skanowanie negatywów i diapozytywów od formatu 35 mm (także w ramkach) do 6x9 cm przy użyciu profesjonalnego skanera Nikon Coolscan 9000 ED. Istnieje również możliwość skanowania negatywów w większych formatach: 4x5 i 8x10 cali.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie szeroko pojętej techniki fotograficznej wykonujemy reprodukcje dzieł sztuki i prac plastycznych (malarstwo, grafika). Otrzymamy w ten sposób kopie typu GICLEE. Są to najwyższej jakości artystyczne wydruki cyfrowe, które dzięki zastosowaniu techniki Epson Ultrachrome i podłoży najlepszych firm stanowią równorzędne kopie dzieł sztuki.

logo fotowydruki

Zapraszamy do kreatywnej współpracy!